Zobacz relacje z wyjazdów do Afryki, Azji i Ameryki - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Indochiny 16.03.- 8.04.2011

Leniuchowanie, plażowanie, kolacja na plaży

06-04-2011

Wschód słońca nad oceanem. Mgiełka nad plażą. U nas cisza. Jak to zwykle przekornie bywa, wtedy kiedy można pospać najczęściej budzimy się o świcie. Mariusz szukał wraz ze mną kompanów na połów rybek w wiosce rybaków, ale zabrakło już werwy. Może zmienimy plany i jutro się nam uda. Póki co puściusieńka plaża, coraz bardziej błękitne niebo bez ani jednej chmurki i pobrzękiwanie rozstawianych talerzy i filiżanek w sali śniadaniowej.

Zamierzamy leniuchować, kąpać się w oceanie i na basenie, dać się wymasować i łapać dużo azjatyckiego słońca przed powrotem. Wieczorem kolacja pożegnalna. Jutro rozpoczynamy długą drogę powrotną do domu.

Nie całkiem udało mi się uśpić czujność moich współtowarzyszy wyprawy przed wieczorną niespodzianką. I na nic wymówki, że stoliki na plaży to na przyjęcie weselne, już policzyli, że stoi tam dokładnie 17 krzeseł, poza tym tylko my jesteśmy tak dużą grupą w całym hotelu, I na dodatek zniknął stół z wczorajszej kolacji przeniesiony znad basenu. I jak tu planować niespodzianki i wyciągać kolejne asy z rękawa.

Niemniej jednak kolacja na plaży podobała się nam wszystkim. Tylko my i ocean, Mieliśmy nawet swoje ognisko, które tylko podgrzało atmosferę. Bufet i duży wybór smakołyków.

Były przemowy, wiersze i podziękowania. A teraz zielona noc.


Spodobała Ci się ta strona? Udostępnij ją!

Pojechali i napisali: