Zobacz relacje z wyjazdów do Afryki, Azji i Ameryki - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Wiosenne Miejsce Mocy na Bali 14-28.03.2019

W powietrzu i na ziemi

19-03-2019

Bali swing

Kto z nas jako dziecko nie lubił przesiadywać z kolegami na podwórkowym trzepaku i huśtawkach? Większość z nas mogła dzisiaj wrócić wspomnieniami do dziecięcych lat i znów poczuć się jak małolata. Wszystko to za sprawą bali swing – balijskich huśtawek, na których można dosłownie wzbić się w przestworza i przekuć dawne podwórkowe wspomnienia w wersję ze sporą dozą adrenaliny w pakiecie. Nie mogło nas tu zabraknąć! No i oczywiście wybrałyśmy największą spośród wszystkich dostępnych huśtawek! Dosłownie latałyśmy pomiędzy palmami! To był… czad! Niezapomniane przeżycie dla każdej z nas i fantastyczna zabawa. Długo tego nie zapomnimy.

Najdroższa kawa świata i ryżowe pola

Tego dnia miałyśmy także okazję dowiedzieć się jak rośnie kawa. Oglądałyśmy kawowe drzewka i poznałyśmy dawne sposoby na jej przygotowanie. Miałyśmy też okazję spróbować pysznej balijskiej kawy, herbaty i zdecydowałyśmy się na filiżankę najdroższej kawy świata – kopi luwak. Jak smakowała? Tego nie zdradzimy – sami jej spróbujcie przy okazji wizyty na Bali!

Na koniec dnia wybrałyśmy się na piękne pola ryżowe Tegalalang. Soczystość zieleni i falowane kształty ryżowych tarasów są tu niesamowite! Bali jest cudna!


Spodobała Ci się ta strona? Udostępnij ją!

Pojechali i napisali:

PFR