Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Agnieszka Dziubińska

Lubię Europę, szczególnie bliskie są mi Francja i Grecja, a od pewnego czasu odkrywam niezwykłe uroki różnych górzystych regionów. Dużo czasu spędziłam na Bliskim Wschodzie. Ta wielobarwność, aromaty, historie liczone w tysiącach lat i niezwykła architektura zafascynowały mnie od pierwszej chwili. Lubię też te chwile, gdy z kawą czy jakąś soczystą przekąską siadam na targu w Marakeszu, Aswanie czy Bejrucie i patrzę. Po prostu. Choć zwykle i tak kończy się to jakąś rozmową. Innym regionem, gdzie od pierwszego dnia poczułam się dobrze, jak u siebie, jest Azja Południowo-Wschodnia. Szczególnie dobrze poznałam Indonezję, Tajlandię i Kambodżę. Tamtejsza przyroda z wszechobecną, kipiącą zielenią, przestrzenią, nieustanna bliskość wody, wyspiarskość, wiele nadal niezadeptanych miejsc i nade wszystko uśmiech i serdeczność mieszkańców sprawia, że moje serce od razu szybciej bije, gdy wiem, że wkrótce tam wrócę. Gdziekolwiek jestem, zawsze znajdę miejsca z najlepszą lokalną kuchnią, czas na podwodny świat, taniec i jogę.

Będąc w domu, także lubię dzielić się pasją do świata, zaczynam na dobre działać w edukowaniu o świadomym podróżowaniu, a od lat prowadzę spotkania podróżnicze o odwiedzanych przeze mnie krajach.

Lubię odkrywać nowe miejsca i wracać do tych znanych. Uwielbiam dzielić się moją pasją do poznawania świata. Kto wie? Może do zobaczenia gdzieś w drodze.  

Pojechali i napisali:

PFR