Biuro Podróży - Wakacje, wycieczki, wczasy za granicą - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Biuro Podróży

ESTA TRAVEL to moje butikowe niezależne Biuro Podróży, concierge podróżnicze dla osób indywidualnych, grup, rodzin, firm, to jednocześnie szeroka oferta wyjazdów w kameralnych grupach pod okiem doświadczonego pilota – tłumacza.

Organizuję wyjazdy na indywidualne zamówienie dopasowane do zainteresowań, terminu urlopu, liczby uczestników. Zawsze uwzględniam zróżnicowany profil oferowanych hoteli od obiektów dla prawdziwych poszukiwaczy przygód i osób ceniących niespodzianki przez butikowe, klimatyczne hotele aż do luksusowych unikatowych obiektów spoza popularnej oferty podróżniczej.

Przygotowuję kompleksowe oferty wyjazdów spoza katalogu: self drive w oparciu o szczegółowe rezerwacje samochodu, hoteli, restauracji, biletów wstępu, profesjonalne opracowanie programu wyjazdu dzień po dniu, możliwość wynajęcia na miejscu usług miejscowych przewodników, skiperów, kierowców czy kucharzy. To spersonalizowana oferta wyjazdów tematycznych w oparciu o pasje i zainteresowania. Proponuję także nietypowe wyprawy rocznicowe lub firmowe.

W mojej ofercie znajdują się wyjazdy dla grup otwartych, wyjazdy dedykowane kuchni, wyprawy dla grup zawodowych, specjalne propozycje dla rodzin z dziećmi.

Od 2017 współpracuję także z Marek Kondrat Wina Wybrane współorganizując Misję Wino, a od 2018 roku z Pauliną Młynarską przy organizacji kobiecych wyjazdów jogowych #miejscemocy

                                                                                                                                                                                                   Estera Hess

 

Z radością informujemy, że od 1 lipca 2018 możemy pochwalić się całkiem nowym programem ubezpieczeniowym, który automatycznie ubezpiecza wszystkich wyjeżdżających z ESTA TRAVEL od chorób przewlekłych i nowotworowych.
Dotychczas nasz pakiet obejmował kompleksowe koszty leczenia zagranicą, ubezpieczenie bagażu oraz NNW. Jednakże choroby przewlekłe, w tym także nowotworowe wymagały dodatkowego ubezpieczenia, wcale nietaniego, a sporadyczne roszczenia pokazywały jak trudne i długie są to czasem sprawy zwrotu poniesionych kosztów.

 

Z dniem 1 czerwca 2007 ESTA TRAVEL Estera Hess zostało wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 420.

Wszyscy Turyści ESTA TRAVEL zostali także objęci gwarancją turystyczną nr M200557 wystawioną przez Signal Iduna.

Od lipca 2008 roku ESTA TRAVEL jest członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej!

 

 


Spodobała Ci się ta strona? Udostępnij ją!

Pojechali i napisali: