Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Estera Hess

#oddychajświatem

Estera Hess

Ja to ESTA Travel, ESTA Travel to ja. Nie potrafię usiedzieć w miejscu. Nosi mnie po świecie, odkąd pamiętam. Uwielbiam stawiać czoła sytuacjom z cyklu: nie da się lub to jest niemożliwe. Na co dzień w biurze jestem szefem centrum dowodzenia, a moje macki sięgają na każdy kontynent. Potrafię być w kilku miejscach jednocześnie.

więcej

Martyna Bujalska

#marba777

Martyna Bujalska

Podróżnikiem czasami ktoś już się urodzi. Czasami ktoś do tego dojrzewa. Czasami ktoś się po prostu boi tego, co obce i nieznane. Bycie w drodze i poznawanie nowych miejsc, kultur, ludzi, wtapianie się w ich codzienność i życie to podróżowanie również w głąb siebie.

więcej

Weronika Janaszek

#nika

Weronika Janaszek

Kocham podróże w nieznane, odkrywanie perełek poza trasą pociąga mnie najbardziej. Nie mniejszą wartość niż dalekie podróże mają dla mnie wycieczki rowerem, nawet kilka kilometrów od domu, czy jazda pociągiem, która jest dla mnie wciągająca niczym oglądanie dobrego filmu.

więcej

Anna Semrau

#whereaniagoes

Anna Semrau

W podróży bardzo ważne są dla mnie miejsca mniej oczywiste, często poza utartym szlakiem, polecane przez miejscowych oraz lokalne smaki - przecież jedzenie to bardzo ważny element kultury danego kraju! Ze mną na pewno odwiedzisz lokalne targi, knajpki, winnice czy inne miejsca znane ze swoich specjałów.

więcej

Karolina Łuczak

#travelsmile

Karolina Łuczak

Nie istnieje chyba miejsce, które by mi się nie podobało, ale najchętniej wracam do Azji i na Bałkany. Uwielbiam zwiedzać powoli, z nastawieniem na obserwację życia lokalsów i choć znam kilka języków, największą frajdę sprawiają mi rozmowy, w których „ręce od gadania bolą”, bo wspólnego języka teoretycznie nam brak. 

więcej

Agnieszka Dziubińska

#podróżujświadomie

Agnieszka Dziubińska

Pasjonują mnie ludzie i podróże.

Podróżowanie stało się moją zawodową ścieżką dwadzieścia lat temu. Pilotażem zajmuję się bardzo aktywnie, więc ilość miejsc, które odwiedziłam i poznałam, ilość osób, którym miałam przyjemność pokazywać świat, jest naprawdę duża.

więcej

Izabela Kołodziej

#nieceladroga

Izabela Kołodziej

W drodze przez świat uwielbiam poznawać różnorodność ludzi i ich zwyczajów, słuchać opowieści o codziennym życiu, degustować lokalne potrawy i smaki, mierzyć się z nieznanym dziedzictwem kulturowym. To prawda, że nie cel, a droga jest istotą podróży.

więcej

Ewa Szulc

#MasażWABI

Ewa Szulc

Przemierzanie świata jako pilot to dla mnie sprawdzanie siebie każdego dnia, poznawanie ludzi i budowanie z nimi znaczących relacji, odkrywanie odmiennych punktów widzenia i zwyczajów, bliskość przyrody i poszukiwanie nowych smaków, zapachów, dźwięków i nieoczywistego czasami piękna.

więcej

Małgosia Broniszewska

#bronkatravel

Małgosia Broniszewska

Jestem perfekcjonistką, może dlatego lubię układać misterne plany zwiedzania. Tę umiejętność wykorzystuję w pracy dla ESTA Travel – piszę programy, wyszukuję atrakcje. Nie jestem pilotką, ale spełniam się w tej pracy na swój sposób.

więcej

Przemo Janaszek

#janaszkowo

Przemo Janaszek

Moja największa pasja to fotografia. Świat oglądam z perspektywy obiektywu. W podróżach szukam zaskakujących nieszablonowych miejsc, ciekawych ludzi i kontrastów. Fascynuje mnie natura, wiele lat temu zakochałem się w Islandii. 

więcej

Katarzyna Kusza

#wdzięczność

Katarzyna Kusza

Życie to fascynująca podróż. PODRÓŻ to dla mnie otwartość, ekscytacja, nowe kultury, lokalne jedzenie, uliczki, uśmiechnięci ludzie i otaczająca natura.

więcej

Pojechali i napisali: