Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Małgosia Broniszewska

Podróże kochałam od dzieciństwa. W licealnym kole PTTK zakochałam się w górskich wędrówkach. Tej miłości jestem wierna do dziś. Wychowałam się na wsi, z wykształcenia jestem biologiem - dlatego ciągnie mnie do natury. Wakacje najchętniej spędzam w  głuszy, ale city-break też jest fajny. Od lat wyjeżdżam z mężem na skuter, eksplorujemy śródziemnomorskie wyspy. W Europie mam już coraz mniej białych plam na podróżniczej mapie, ale na świecie wciąż jeszcze wiele do odkrycia. Mimo że odwiedziłam już prawie wszystkie kontynenty, marzę o odległych krainach: Nowa Zelandia, Alaska, Patagonia, Japonia, RPA… Świat jest fascynujący w swojej różnorodności!

Podróżuję na własną rękę ze skrupulatnym planem, ale to właśnie te nieprzewidziane przygody najdłużej wspominam. Staram się podróżować świadomie, z szacunkiem dla lokalnych kultur, raczej niskobudżetowo – stawiam na ilość wrażeń, a nie na jakość hoteli. Uwielbiam jeść i smakować świat.

Na co dzień jestem perfekcjonistką, może dlatego lubię układać misterne plany zwiedzania. Tę umiejętność wykorzystuję w pracy dla ESTA Travel – piszę programy, wyszukuję atrakcje. Nie jestem pilotką, ale spełniam się w tej pracy na swój sposób.

Kocham koty – mam 3 dachowe futrzaki. Nie mogłabym żyć bez muzyki i Escape Room’ów! Jestem mamą dwóch dorosłych córek, które zarażam miłością do ludzi i świata.

Pojechali i napisali: