Ameryka Północna - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Ameryka Północna

Ameryka Północna w dużej mierze kojarzona jest głównie z Kanadą i Stanami Zjednoczonymi – jednymi z największych państw na świecie. Najmłodszy stan to Hawaje, które stanowią cel wakacyjnych wypraw. To kontynent pełen różnorodności i przeciwności – z jednej strony duże, nowoczesne miasta, z drugiej natomiast – szczyty górskie, dzika przyroda i bogactwa naturalne.

Co do zaoferowania ma Ameryka Północna?

Ameryka Północna to wciąż jeden z najchętniej odwiedzanych regionów świata. Co roku tysiące turystów przyjeżdża tu, żeby podróżować po kontynencie, tak bardzo różnorodnym i bogatym w najpiękniejsze krajobrazy, które potrafią zapierać dech w piersiach. Wiele osób jednak wciąż utożsamia Amerykę Północną tylko i wyłącznie ze Stanami Zjednoczonymi. Tymczasem ten kontynent to także archipelag Hawaje, który stanowi kierunek wakacyjnych egzotycznych wypraw wśród wielu osób oraz Kanada – drugie państwo pod względem wielkości na świecie. Tym, co wyróżnia Amerykę Północną, jest niewątpliwie niespotykana nigdzie indziej fauna i flora, a wśród nich wiele gatunków zagrożonych wyginięciem. To właśnie tutaj znajduje się najwięcej parków narodowych i rezerwatów przyrody, a szczególną uwagę przykłada się do ochrony środowiska naturalnego. Ameryka Północna zainteresuje również każdego, kto ceni sobie wielkomiejskie życie i nowoczesność.

Co warto zwiedzić na kontynencie amerykańskim?

Kiedy słyszysz: „Ameryka Północna”, od razu myślisz: „Stany Zjednoczone”, które przywodzą na myśl tyle skojarzeń, że trudno je wszystkie wymienić. Jednym z symboli północnoamerykańskich może być niewątpliwie Nowy Jork. Odwiedziny w mieście, które nigdy nie śpi, jest zapewne marzeniem wielu osób. Obecnie zwiedzenie Wielkiego Jabłka jest możliwe praktycznie dla każdego, kto tylko tego zapragnie. Planując wyprawę do tego miasta, warto jednocześnie zdecydować się także na podróż po zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej. Dzięki temu będziesz miał możliwość zobaczenia takich atrakcji jak słynne Hollywood czy Wielki Kanion. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat zwiedzania Ameryki Północnej, oferowanych wycieczek i miejsc, które dotąd wydawały Ci się nieosiągalne sprawdź, gdzie warto zaplanować swoją następną podróż na tym kontynencie.

Hawaje

Hawaje

Najpiękniejsze zachody słońca! sczegóły

Terminy:

05.07.2022 - 16.07.2022

Cena od:

2771 USD + przelot
Hawaje: 4 wyspy

Hawaje: 4 wyspy

4 Wyspy: Maui / Big Island / Oahu / Kauai sczegóły

Terminy:

20.04.2022 - 02.05.2022

Cena od:

3345 USD + przelot
Wycieczka Kanada

Wycieczka Kanada

Oszałamiające widoki! sczegóły

Terminy:

07.08.2022 - 18.08.2022

Cena od:

3025 USD + przelot
USA: Nowy Jork i Parki Narodowe

USA: Nowy Jork i Parki Narodowe

Nowy Jork i Wybrzeże Zachodnie sczegóły

Terminy:

13.09.2022 - 27.09.2022

Cena od:

4000 USD + przelot
Alaska

Alaska

Into the wild sczegóły

Terminy:

21.06.2022 - 30.06.2022

Cena od:

3615 USD + przelot


Spodobała Ci się ta strona? Udostępnij ją!

Pojechali i napisali: