Cała ja - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Cała ja

O sobie

Jako zodiakalny Strzelec mam podróże zapisane w gwiazdach. Trudno określić, czy praca jest pasją, czy odwrotnie, ponieważ od 2007 roku projektuję i szyję wyjazdy marzeń dla miłośników mojego butikowego Biura Podróży ESTA Travel.  Życie zawodowe, jakie wybrałam to ciągły rozwój, inspiracja i odkrywanie. W ciągu 19 lat byłam w ponad stu krajach, na wszystkich kontynentach. Znajduję niesamowite miejsca na ziemi, kiedy szukam nowych pomysłów na coraz bardziej odległe kierunki.  Uwielbiam podróże i kulinaria, to mój sprawdzony sposób na wysmakowane życie.

Mazury

Pochodzę z Mazur dlatego doceniam przyrodę, zwierzęta i dobrą polską kuchnię. Gotuję, piekę i gromadzę stale nowe przepisy kulinarne. Tak jak moja międzynarodowa kuchnia jestem otwarta, odważna, chętnie próbuję nowości.  Uczę się sztuki kulinarnej na warsztatach i podczas wyjazdów kulinarnych do Toskanii, Paryża, Wietnamu, Tajlandii, które organizuję w ramach biura podróży.

Mamą być

Jestem spełnioną mamą i żoną. Moje dzieci: Basia, Olek i Zosia zawojowały mój świat, ustawiły mocne priorytety i przekonały do wyjazdów egzotycznych we wspólnym gronie. Będąc mamą  małych dzieci nie musimy rezygnować z własnych pasji. Teraz mam pewność po wielu wyjazdach w egzotyczne miejsca, że świat stoi otworem dla rodzin z dziećmi. Kierunki bezpieczne dla rodzin staram się promować  układając programy wycieczek.  

Pomagam

Lubię mieć plan w podróży, daje mi on poczucie bezpieczeństwa i  gwarancję na bezpieczny pobyt w egzotyce. Nie wykluczam spontaniczności, ona pojawia się sama przy okazji napotykanych ludzi, ich historii i ich życia. Poznając te historie, od lat organizuję różne akcje, zbiórki, bale dla Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Docieram do spotkanych na drodze ludzi przekazując im przywiezione z sobą ubrania, buty, pomoce szkolne, witaminy. 

Dodatkowa praca

Pracuję równolegle jako tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego. Goszczę także na prelekcjach, w radio, w szkołach i przedszkolach, opowiadam jako światowy podróżnik  o przygodach, pokazuję tysiące zdjęć i fotograficzne relacje z najdalszych krańców ziemi. 

 

Lubię mieć plan w podróży...

daje mi on poczucie bezpieczeństwa i  gwarancję na bezpieczny pobyt w egzotyce. Nie wykluczam spontaniczności ona pojawia się sama przy okazji napotykanych ludzi, ich historii i ich życia. Poznając te historie, od lat organizuję różne akcje, zbiórki, bale dla Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Docieram do spotkanych na drodze ludzi przekazując im przywiezione z sobą ubrania, buty, pomoce szkolne, witaminy.

Pracuję równolegle jako tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego. Goszczę także na prelekcjach, w radio, w szkołach i przedszkolach, opowiadam jako światowy podróżnik  o przygodach, pokazuję tysiące zdjęć i fotograficzne relacje z najdalszych krańców ziemi.

W czasie wolnym …

podróżuję. Przecieram szlaki, odkrywam nowe miejsca, do listy 107 odwiedzonych już przeze mnie krajów co roku przybywa kilka nowych państw. Jednak nie o ilość tu chodzi, a o jakość. Z każdym z tych krajów łączą mnie niezapomniane przygody, długie opowieści i wiele wspomnień którymi dzielę się na swoim blogu oddychajswiatem.pl

Podróże z ESTA Travel dedykuję osobom, które chcą oddychać światem. Potrzebujemy w pędzie życia prawdziwych przeżyć, piękna i szczypty niepewności. Tym, którzy chcą widzieć, odkrywać, poznawać, wiedzieć  powiem, że świat jest naprawdę blisko trzeba tylko odwagi i fantazji by chcieć go zauważyć.

Wspólne podróże

Podróże z ESTA Travel dedykuję osobom, które chcą oddychać światem. Potrzebujemy w pędzie życia prawdziwych przeżyć, piękna i szczypty niepewności. Tym, którzy chcą widzieć, odkrywać, poznawać, wiedzieć  powiem, że świat jest naprawdę blisko trzeba tylko odwagi i fantazji by chcieć go zauważyć.

 


Spodobała Ci się ta strona? Udostępnij ją!

Pojechali i napisali: