Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Estera Hess

Ja to ESTA Travel, ESTA Travel to ja. Nie potrafię usiedzieć w miejscu. Nosi mnie po świecie, odkąd pamiętam. Uwielbiam stawiać czoła sytuacjom z cyklu: nie da się lub to jest niemożliwe. Na co dzień w biurze jestem szefem centrum dowodzenia, a moje macki sięgają na każdy kontynent. Potrafię być w kilku miejscach jednocześnie.

Lubię ludzi, lubię spełniać ich marzenia o podróżach i dbać o szczegóły w trasie. Kuchnia, przyroda, zabytki: troskliwie układam swoje programy bazując na tym co lubię, gdzie byłam i na czym się znam.

Pilotuję, bo to lubię. Poza tym jestem praktykiem w podróży. Uwielbiam tworzyć, odkrywać nowości, zaskakiwać, robić niespodzianki. Mam stałą potrzebę planowania i kreowania. Jestem odważna – uwielbiam przecierać szlaki, odkrywać nowe kraje, potrafię rozmawiać (nawet w kilku językach) i lubię słuchać. Mówi się, że pod moimi skrzydłami Goście czują się bezpiecznie i są dobrze zaopiekowani.

Moim ulubionym kontynentem jest Afryka. Bardzo lubię tamtejsze suche powietrze i prostotę życia.

Każdy wyjazd dla mnie to potrójne zadanie: pilotuję, pracuję jako biuro na wyjeździe i wspieram zdalnie logistykę domową.

Cieszy mnie stale powiększający się zespół ESTA Travel, z którym poza relacjami zawodowymi łączą mnie dobre znajomości prywatne i przyjaźnie.  

Pojechali i napisali: