Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Weronika Janaszek

Zawodowo z ESTA Travel jestem związania od 2017 roku, ale zauroczona i zaprzyjaźniona z biurem byłam już kilka lat wcześniej. Nie jestem pilotem, choć mam za sobą debiut w roli drugiego pilota, który przyniósł mi wiele radości. Na co dzień zajmuję się stroną internetową ESTY i mediami społecznościowymi, dbam o newsletter i wspieram biuro we wszelkich działaniach marketingowych online.

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, kocham kino, teatr i koncerty, zimą obowiązkowo wpinam narty. Od kilku lat z pasją praktykuję jogę. Uwielbiam próbować nowych rzeczy – bieganie, windsurfing, fotografia, gra na ukulele, badminton, taniec współczesny to moje romanse.

Kocham podróże w nieznane, odkrywanie perełek poza trasą pociąga mnie najbardziej. Ulubione kraje to Gruzja, Włochy i dzika Albania. Wspaniałe są dla mnie Islandia i Norwegia. Nie mniejszą wartość niż dalekie podróże mają dla mnie wycieczki rowerem, nawet kilka kilometrów od domu, czy jazda pociągiem, która jest dla mnie wciągająca niczym oglądanie dobrego filmu.

Mam cudowną Rodzinę, ukochanego psa i wielki apetyt na życie!

Pojechali i napisali: