Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Katarzyna Kusza

Życie to fascynująca podróż. PODRÓŻ to dla mnie otwartość, ekscytacja, nowe kultury, lokalne jedzenie, uliczki, uśmiechnięci ludzie i otaczająca natura.

NATURA  - spacery, lasy, słońce, polany, zapach natury, oddech i tu i teraz

TU I TERAZ - zatrzymanie, spokojny umysł, miłość w sercu do siebie i innych ludzi

LUDZIE -  rodzina, relacje, przyjaźń, dzielenie się i wspólne jedzenie

W podróży najbardziej zafascynowały mnie Afryka i Azja, oprócz egzotycznych smaków, zapachów, zapierających dech w piersiach widoków, fascynują mnie ludzie, którzy potrafią w pełni cieszyć się z tego co mają i codziennie pokazują, że świat jest pełen kolorów i uśmiechów — właśnie to chciałabym pokazać też Tobie! Jeśli chodzi o Europe, to moje serce bije mocniej we Włoszech, które zjeździłam, a mimo to wracam tam co roku, aby odkryć je jeszcze lepiej – w sumie odwiedziłam już ponad 40 krajów i czuje ogromną radość na nowe nadchodzące wyprawy!

Prywatnie - od 20 lat trwa moja przygoda w korporacji, a w 2020 spełniłam marzenie o własnym biznesie prowadzonym razem ze wspólniczką, którym jest miejsce relaksu MasażWABI.

Po godzinach ćwiczę jogę, medytacje, interesuje mnie samorozwój i zaprzyjaźnianie się  z emocjami – Jestem Certyfikowanym terapeutą Kodu emocji i Kodu ciała.

Już czuję wdzięczność za wspólną podróż

Pojechali i napisali: