Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Ewa Szulc

Jeśli myślisz, że przygody bywają niebezpieczne, spróbuj rutyny. Ona jest śmiercionośna – Paulo Coelho

Marzyłam o podróżach od dziecka, czytając książki o przygodach dzielnych podróżników i Indian. Teraz spełniam marzenia swoje i innych  z ESTA Travel w doborowym towarzystwie.

Największą satysfakcję daje mi zachwyt w oczach moich towarzyszy podróży, ich wzruszenia i odkrycia, kiedy potrafią się cieszyć jak dzieci.

Kąpiel z różowym delfinem w wodach Amazonki, spotkanie oko w oko z kajmanem, ciepły oddech pustyni pod niebem z innym układem gwiazd, miękkie futro wielbłąda,  stepowy wiatr, czy unoszenie się na ciepłych falach oceanu… to wszystko bywa naszym udziałem i jestem za to niezmiernie wdzięczna.

Przemierzanie świata jako pilot to dla mnie sprawdzanie siebie każdego dnia, poznawanie ludzi i budowanie z nimi znaczących relacji, odkrywanie odmiennych punktów widzenia i zwyczajów, bliskość przyrody i poszukiwanie nowych smaków, zapachów, dźwięków i nieoczywistego czasami piękna.

Na co dzień prowadzę z przyjaciółką studio masażu orientalnego Masaż WABI w Poznaniu, pomagam też ludziom i zespołom odkrywać talenty i przekształcać je w mocne strony – jestem certyfikowanym trenerem mocnych stron Gallupa. Od strony taty w moich żyłach płynie mongolska krew – stąd moje umiłowanie wolności ponad wszystko, otwartych przestrzeni i jazdy konnej.

Pojechali i napisali: