Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Iwona Drahan

Od ponad 12 lat żyję i oddycham dzięki podróżom. Choć już troszkę udało mi się zgromadzić na mojej liście odwiedzonych miejsc, niedosyt i pragnienie poznawania kolejnych zakątków, są we mnie ciągle rozpalone i stanowią motor do kolejnych niesamowitych wypraw. Gdy kończę jeden wyjazd, już rozmyślam o kolejnym.  Uwielbiam naturę: przepiękne góry, czerwone pustynie, rwące rzeki, tropikalne lasy, skaliste wybrzeża, szalone fale oceanów. Ale poza nią doceniam w podróżach kontakty z ludźmi, bo to oni budują kompletny wizerunek danych miejsc, dodają pikanterii bez którego podróż byłaby bez smaku. Moje ukochane środowisko to góry, tam oddycham najgłębiej i tam odnajduję siebie. Ale oprócz tego lubię też adrenalinę: kajaki, kanioning, tyrolki, szybką jazdę na rowerze, snorkowanie itp. Dodają smaczku każdej mojej wyprawie. 

Czy lubię pilotować? Tak, i to bardzo. Podróże są częścią mnie i w mojej pracy  oddaje cząstkę siebie uczestnikom. Lubię dzielić się wiedzą i własnymi doświadczeniami, ale też tworzyć z uczestnikami nowe, niezapomniane doświadczenia. Ważni są dla mnie ludzie, ci których spotykam na drodze i ci, z którymi podróżuję. A przyjacielska i rodzinna atmosfera na wyjeździe to jeden z kluczy do niezapomnianych przeżyć.  

Często oddaje się również pasji fotografowania. Jestem całkowitym amatorem, jednak uwielbiam chwytać to co ulotne na klatkach aparatu.

Swoje podróże rozpoczęłam od Azji, gdzie mieszkałam cztery lata. Tam początkowo zostawiłam moje serce i z wielką radością tam wracam. Następnie pokochałam Amerykę Południową i Środkową, gdzie kolejne wyprawy rozpaliły niegasnący płomień mojej pasji do tego zakątka świata. A na koniec przyszła Afryka. Ląd który mnie ekscytuje i zachęca do kolejnych wyjazdów, choć na pewno do jego pełnego poznania jeszcze długa droga.

Iwona to podróże. Żyję i oddycham nimi.

Pojechali i napisali:

PFR