Cała ja - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Korea dla dwójki 7-18.08.2022

Urlop w Korei


18-08-2022

Korea nadal z testami

Choć Korea nadal nie zniosła ograniczeń wjazdowych i trzeba liczyć się z podwójnym testowaniem nasza dwójka od samego początku wiedziała czego chce.

Miała plan na Koreę i dość krótki termin, by wszystko zorganizować. Szczęśliwie w Korei praca wre i po kilku dniach ustaleń wszystko było gotowe. Cały program oparty na bazie naszego standardowego planu objazdu Korei wzmocniony kilkoma punktami naszych Gości.

Korea latem

Polecieli, przeszli wszystkie testy, kontrole wjazdowe, by potem już tylko cieszyć się zwiedzaniem pustej Korei. W każdym miejscu trafiali pod skrzydła kolejnych przewodników i poznawali kraj.

Wakacje to bardzo dobry czas na wyjazd do tego miejsca.

Pomagam

Lubię mieć plan w podróży, daje mi on poczucie bezpieczeństwa i  gwarancję na bezpieczny pobyt w egzotyce. Nie wykluczam spontaniczności, ona pojawia się sama przy okazji napotykanych ludzi, ich historii i ich życia. Poznając te historie, od lat organizuję różne akcje, zbiórki, bale dla Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Docieram do spotkanych na drodze ludzi, przekazując im przywiezione z sobą ubrania, buty, pomoce szkolne, witaminy.

W czasie wolnym…

podróżuję. Przecieram szlaki, odkrywam nowe miejsca, do listy 135 odwiedzonych już przeze mnie krajów co roku przybywa kilka nowych państw. Jednak nie o ilość tu chodzi, a o jakość. Z każdym z tych krajów łączą mnie niezapomniane przygody, długie opowieści i wiele wspomnień, którymi dzielę się na swoim blogu oddychajswiatem.pl

Tęsknię za chwilami, kiedy mogę wsiąść na swój motor albo skuter i przemierzać okolice Poznania, albo cudne mazurskie trasy. Lubię ten wiatr we włosach, zapach lasu czy pól, a i figlarny błysk w oku, gdy przeciskam się pomiędzy samochodami na zakorkowanych ulicach miasta, wzorem azjatyckich molochów. 

Wspólne podróże

Podróże z ESTA Travel dedykuję osobom, które chcą oddychać światem. Potrzebujemy w pędzie życia prawdziwych przeżyć, piękna i szczypty niepewności. Tym, którzy chcą widzieć, odkrywać, poznawać, wiedzieć — powiem, że świat jest naprawdę blisko, trzeba tylko odwagi i fantazji, by chcieć go zauważyć. Jestem w stanie pomóc ułożyć plan podróży, zarezerwować hotel i świadczenia na miejscu, ale najbardziej zależy mi, by odkryć przed swoimi Turystami czar odwiedzanych miejsc, pokazać ich odmienność oraz autentyczną stronę egzotyki.

 

 

Pojechali i napisali:

PFR