Biuro Podróży - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Korea dla dwójki 7-18.08.2022

Urlop w Korei


18-08-2022

Korea nadal z testami

Choć Korea nadal nie zniosła ograniczeń wjazdowych i trzeba liczyć się z podwójnym testowaniem nasza dwójka od samego początku wiedziała czego chce.

Miała plan na Koreę i dość krótki termin, by wszystko zorganizować. Szczęśliwie w Korei praca wre i po kilku dniach ustaleń wszystko było gotowe. Cały program oparty na bazie naszego standardowego planu objazdu Korei wzmocniony kilkoma punktami naszych Gości.

Korea latem

Polecieli, przeszli wszystkie testy, kontrole wjazdowe, by potem już tylko cieszyć się zwiedzaniem pustej Korei. W każdym miejscu trafiali pod skrzydła kolejnych przewodników i poznawali kraj.

Wakacje to bardzo dobry czas na wyjazd do tego miejsca.

Z dniem 1 czerwca 2007 ESTA TRAVEL Estera Hess zostało wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 420.

Wszyscy Turyści ESTA TRAVEL zostali także objęci gwarancją turystyczną nr M200557 wystawioną przez Signal Iduna.

Nowy program ubezpieczeniowy

Od 1 lipca 2018 możemy pochwalić się programem ubezpieczeniowym, który automatycznie ubezpiecza wszystkich wyjeżdżających z ESTA TRAVEL od chorób przewlekłych i nowotworowych.

Dotychczas nasz pakiet obejmował kompleksowe koszty leczenia za granicą, ubezpieczenie bagażu oraz NNW. Jednakże choroby przewlekłe, w tym także nowotworowe wymagały dodatkowego ubezpieczenia, wcale nietaniego, a sporadyczne roszczenia pokazywały jak trudne i długie są to czasem sprawy zwrotu poniesionych kosztów.

Pojechali i napisali:

PFR