Cała ja - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Bali dla przyjaciółek 30.07-11.08.2022

Dziewczyny lecą na Bali


11-08-2022

One trzy i wielkie marzenie o Bali

Przygotowania zajęły nam tydzień, Dziewczyny dokładnie wiedziały, czego chcą, dostałam precyzyjnego maila z listą życzeń, a wśród nich była joga, masaże, śniadanie pływające w konkretnym hotelu, medytacja, nurkowanie, windsurfing…

Lista była długa, ale po to jesteśmy by spełniać marzenia.

Wyjazd okazał się intensywnym pobytem wakacyjnym, na nudę i leniwy wypoczynek nie było zbyt wiele miejsca ani czasu. Każdy dzień wypełniony był ciągiem wielu atrakcji i wspaniałych miejsc.

Udało się nam wspólnie zrealizować wszystkie punkty z listy marzeń.

Dziewczyny zaprzyjaźniły się z miejscową przewodniczką i wróciły bardzo zadowolone.

Bali to idealny pomysł na wyjazd z przyjaciółkami.

Pomagam

Lubię mieć plan w podróży, daje mi on poczucie bezpieczeństwa i  gwarancję na bezpieczny pobyt w egzotyce. Nie wykluczam spontaniczności, ona pojawia się sama przy okazji napotykanych ludzi, ich historii i ich życia. Poznając te historie, od lat organizuję różne akcje, zbiórki, bale dla Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Docieram do spotkanych na drodze ludzi, przekazując im przywiezione z sobą ubrania, buty, pomoce szkolne, witaminy.

W czasie wolnym…

podróżuję. Przecieram szlaki, odkrywam nowe miejsca, do listy 135 odwiedzonych już przeze mnie krajów co roku przybywa kilka nowych państw. Jednak nie o ilość tu chodzi, a o jakość. Z każdym z tych krajów łączą mnie niezapomniane przygody, długie opowieści i wiele wspomnień, którymi dzielę się na swoim blogu oddychajswiatem.pl

Tęsknię za chwilami, kiedy mogę wsiąść na swój motor albo skuter i przemierzać okolice Poznania, albo cudne mazurskie trasy. Lubię ten wiatr we włosach, zapach lasu czy pól, a i figlarny błysk w oku, gdy przeciskam się pomiędzy samochodami na zakorkowanych ulicach miasta, wzorem azjatyckich molochów. 

Wspólne podróże

Podróże z ESTA Travel dedykuję osobom, które chcą oddychać światem. Potrzebujemy w pędzie życia prawdziwych przeżyć, piękna i szczypty niepewności. Tym, którzy chcą widzieć, odkrywać, poznawać, wiedzieć — powiem, że świat jest naprawdę blisko, trzeba tylko odwagi i fantazji, by chcieć go zauważyć. Jestem w stanie pomóc ułożyć plan podróży, zarezerwować hotel i świadczenia na miejscu, ale najbardziej zależy mi, by odkryć przed swoimi Turystami czar odwiedzanych miejsc, pokazać ich odmienność oraz autentyczną stronę egzotyki.

 

 

Pojechali i napisali:

PFR