Cała ja - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Floryda z dziećmi 15-27.08.2022

Wakacje z dziećmi


27-08-2022

Okolice Melbourne

Stany w wakacje to optymalny pomysł na szalony wyjazd z dzieciakami.

Jeśli lubicie ciepła wodę, piękne i do tego puste plaże, jedna ładniejsza od drugiej, a dzieciaki są fanami Myszki Mickey, a może Harrego Pottera to Floryda jest miejscem idealnym.

Nam najpierw udało się poznać okolice Melbourne, tam nocowaliśmy przez pierwsze dwie noce pobytu mieszkając niemal na samej plaży.

Sierpień to okres lęgowy żółwi, widzieliśmy na plaży ich wielkie gniazda, w których składają jaja.

Palm Coast

Potem przemieściliśmy się do Palm Coast, bo celem wyjazdu były urodziny niespodzianka mojej Siostry. Ależ ona się nam udała! Tylu łez radości i zaskoczenia, jeszcze nie widziałam.

Wokół Palm Coast piękne plaże, biały piasek, wspaniałe widoki, codziennie gościliśmy się w innej pięknej scenerii.

I oczywiście Orlando z parkiem wodnym, Myszką Mickey i Universal Studio, to za każdym razem pomysł na całodzienny pobyt w jednym z parków tematycznych.

Pomagam

Lubię mieć plan w podróży, daje mi on poczucie bezpieczeństwa i  gwarancję na bezpieczny pobyt w egzotyce. Nie wykluczam spontaniczności, ona pojawia się sama przy okazji napotykanych ludzi, ich historii i ich życia. Poznając te historie, od lat organizuję różne akcje, zbiórki, bale dla Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Docieram do spotkanych na drodze ludzi, przekazując im przywiezione z sobą ubrania, buty, pomoce szkolne, witaminy.

W czasie wolnym…

podróżuję. Przecieram szlaki, odkrywam nowe miejsca, do listy 135 odwiedzonych już przeze mnie krajów co roku przybywa kilka nowych państw. Jednak nie o ilość tu chodzi, a o jakość. Z każdym z tych krajów łączą mnie niezapomniane przygody, długie opowieści i wiele wspomnień, którymi dzielę się na swoim blogu oddychajswiatem.pl

Tęsknię za chwilami, kiedy mogę wsiąść na swój motor albo skuter i przemierzać okolice Poznania, albo cudne mazurskie trasy. Lubię ten wiatr we włosach, zapach lasu czy pól, a i figlarny błysk w oku, gdy przeciskam się pomiędzy samochodami na zakorkowanych ulicach miasta, wzorem azjatyckich molochów. 

Wspólne podróże

Podróże z ESTA Travel dedykuję osobom, które chcą oddychać światem. Potrzebujemy w pędzie życia prawdziwych przeżyć, piękna i szczypty niepewności. Tym, którzy chcą widzieć, odkrywać, poznawać, wiedzieć — powiem, że świat jest naprawdę blisko, trzeba tylko odwagi i fantazji, by chcieć go zauważyć. Jestem w stanie pomóc ułożyć plan podróży, zarezerwować hotel i świadczenia na miejscu, ale najbardziej zależy mi, by odkryć przed swoimi Turystami czar odwiedzanych miejsc, pokazać ich odmienność oraz autentyczną stronę egzotyki.

 

 

Pojechali i napisali:

PFR