Relacje z podróży ESTA Travel - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Miejsce Mocy na Sri Lance 23.10-4.11.2018

Dzień relaksu


27-10-2018

Joga najlepszym startem dnia

Po pełnym wrażeń dniu wczorajszym dzisiaj potrzebujemy wytchnienia i relaksu. Zaczynamy dzień od porannych warsztatów, jogi i zdrowego śniadania. Po takim początku każda z nas gotowa jest na przyjemności dnia dzisiejszego: masaże, zakupy, spacery brzegiem morza, plażowanie czy po prostu relaks w naszym pięknym ogrodzie.

Tuk tukiem do Galle

Po obiedzie duża grupa decyduje się na wizytę w pobliskim miasteczku Galle, które wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zamawiamy tuk tuki i ruszamy w kierunku holenderskiego fortu.

Jest czas na spacer nieopodal latarni morskiej, kawę w jednej z restauracyjek, jak i zakupy w lokalnych sklepach. Szale, pierścionki, torebki, kosmetyki, figurki – każda z nas znajduje coś interesującego.

Niezwykły zachód słońca

Te z nas, które pozostały w willi, cieszą się pięknym zachodem słońca na pobliskiej plaży. Na niebie trwa spektakl przygotowany jakby specjalnie dla nas.

Nasze centrum dowodzenia

Spotykamy się ponownie na wspólną kolację, a następnie przenosimy się na naszą werandę, która od kilku dni stanowi „centrum dowodzenia”. Czas na tradycyjne już rozmowy, śmiechy, wspomnienia.

Zdecydowanie jest  to kobiece Miejsce Mocy!

fot. K. Marczewska-Sosnowska/K.Samiec

Pojechali i napisali: