Relacje z podróży ESTA Travel - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Szkolenie na Sycylii 10-14.10.2018

Lecimy na Sycylię


11-10-2018

Szkolenie z Filipem Gregorem

Od wczoraj jesteśmy na Sycylii. Grupa 20 osób z branży fryzjerskiej szkoli się pod okiem niezwykle utalentowanego szkoleniowca NATULIQUE Filipa Gregora. To trener i fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi własny salon w Pradze. Współpracował z międzynarodowymi firmami fryzjerskimi i stylistami, jest wychowankiem Akademii Toni & Guy w Londynie, autorem kolekcji: AWAKENING i ELEMENTS. Fryzjerstwo to jego pasja.

Spotykamy się na lotnisku Okęcie, skąd wylatujemy do Katanii. Tam już czeka na nas Filip, który dołącza do entuzjastycznie witającej go grupy. Razem jedziemy autokarem z przesympatycznym sycylijskim kierowcą do naszego wyjątkowego i pięknie położonego hotelu Fiesta Sicilia Resort 4*

Wprowadzenie do Sycylii

Podróży towarzyszą śpiewy, opowieść Kasi o Sycylii oraz ku naszemu zaskoczeniu deszcz. Z zainteresowaniem słuchamy wprowadzenia do Sycylii, z którego dowiadujemy się, że to nie tylko i wyłącznie wyspa słońca i wspaniałych plaż, ale również piękne i dość wysokie góry, czyli Apeniny Sycylijskie. Ćwiczymy wspólnie pierwsze słowa po włosku i poznajemy ciekawostki historyczne. Spieszymy się, by zdążyć na ciepłą kolację. Szczęśliwie udaje się dotrzeć na czas i już zaobrączkowani w nasze All-inclusive zajadamy się pastą i popijamy wino.

Zmęczeni idą po kolacji spać, a niektórzy jeszcze mają energię na tańce.

Dzień dobry Wyspo Słońca

Rano budzi nas słońce i aromat włoskiej kawy.

Po śniadaniu czas na pracę i szkolenie z naszym fachowcem. W hotelowej salce słuchamy z uwagą i zainteresowaniem. Po obiedzie decydujemy o małej zmianie w planie, przesuwając nieco drugi moduł szkolenia, by móc skorzystać z pięknej pogody, opalając się na hotelowej plaży i kąpiąc w Morzu Tyrreńskim. Woda cudowna, rześka i błękitna!

Chwilo trwaj!

Pojechali i napisali:

PFR