Relacje z podróży ESTA Travel - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Miejsce Mocy na Sri Lance 23.10-4.11.2018

Zaczynamy!


24-10-2018

Pierwsze spotkanie

Na lotnisku w Warszawie spotykam się z grupą kobiet, które postanowiły zrobić coś dla siebie i spędzić wyjątkowy czas na Sri Lance. Przed nami długa wspólna podróż, której celem jest południowe wybrzeże wyspy zwanej perłą oceanu indyjskiego. 

Nasza willa

Po długiej podróży docieramy na miejsce. Na schodach pięknej klimatycznej willi, która przez najbliższe prawie dwa tygodnie będzie naszym domem, wita nas Paulina. Przysiadamy na werandzie, by skosztować lokalnych, soczystych owoców i napić się filiżanki cejlońskiej herbaty. Zmęczone ale i pełne wrażeń udajemy się do naszych pokoi, by już po chwili spotkać się przy dużym stole na pierwszym powitalnym lunchu.

Co czujemy?

Radość, podekscytowanie, niepewność w związku z nowym miejscem i grupą. Każda z kobiet jest inna, ale wyraźnie wyczuwam wsparcie i pozytywną energię, która nas łączy.

Willa znajduje się kilka metrów od morza i pięknej plaży.  Jednej z tych, gdzie nie ma tłumu turystów, parawanów, sprzedawców. Tylko my, fale oceanu i palmy. Kilka z nas już dzisiaj zapisuje się na masaż ajurwedyjski.

Pierwsza sesja jogi

Przed kolacją spotykamy się na powitalną sesję jogi, która pomaga nam się zrelaksować i odpocząć po długiej podróży.

Rozpoczęło się właśnie długo przez każdą z nas oczekiwane spotkanie z innymi kobietami i samymi sobą - Miejsce Mocy. 

fot. K. Marczewska-Sosnowska/K.Samiec

Pojechali i napisali:

PFR