Relacje z podróży ESTA Travel - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Miejsce Mocy na Sri Lance 23.10-4.11.2018

Zakupy, żółwie i henna


25-10-2018

Filiżanka kawy i joga

Dzień rozpoczynamy od filiżanki kawy na werandzie naszego domu, a  następnie udajemy się na warsztaty i sesję jogi z Pauliną. Rozmawiamy o tym, czym jest dla nas joga, a następnie teorię zamieniamy w praktykę.

Po sesji wychodzimy do ogrodu, gdzie na każdą z nas czeka orzeźwiająca woda prosto z kokosa. Spotykamy się na zdrowym i pysznym śniadaniu, a następnie ruszamy na poznawanie okolicy.

Kierunek - pobliska Hikkaduwa

Wspólnie schodzimy na plażę, gdzie tuż przy brzegu pływają żółwie morskie. Pierwsza kąpiel, zdjęcia i …  pierwsze zakupy: bluzeczki, sukienki, spodenki… ogarnia nas kobiece szaleństwo. Dzielimy się na dwie grupy i ustalamy godzinę i miejsce ponownego spotkania.

Pierwsza grupa rusza na spacer wzdłuż pięknej plaży, a druga decyduje się na masaże stóp i tatuaże henną.

Spacerujemy, rozmawiamy, a co najważniejsze cieszymy się tym wszystkim co znajduje się wokół nas: widokami, cudownymi, uśmiechniętymi ludźmi, swoim towarzystwem, a także, wtedy gdy to potrzebne, czasem tylko dla siebie.

Ten wyjazd dla wielu z nas jest inwestycją w siebie, prezentem dla siebie samej. Po pysznej kolacji kontynuujemy rozmowy w kobiecym gronie na naszej werandzie. Przy naszych stopach leżą dwa psy gospodarza, w ogrodzie widać świetliki.

Doskonałe dopełnienie bardzo dobrego dnia.

fot. K. Marczewska-Sosnowska/K.Samiec

Pojechali i napisali: