Relacje z podróży ESTA Travel - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Miejsce Mocy na Bali 14-28.11.2018

Bali z podwodnej perspektywy


24-11-2018

Podział na grupy

Rano rozmawiamy, medytujemy i ćwiczymy. A po śniadaniu opuszczamy nasz hotel na cały dzień, bo jedziemy na wyspę położoną przy północnym wybrzeżu Bali, gdzie będziemy snurklować i nurkować.

W malutkim porcie czekają już na nas dwie łodzie. Mierzymy maski i płetwy i te z nas, które planują nurkować wsiadają do jednej łodzi, a ekipa snurklowa do drugiej.

Lunch na plaży

Około pół godziny trwa podróż łodzią na wyspę. Po dotarciu lunch na plaży - nasi goreng, czyli indonezyjski smażony ryż i całe spektrum owoców - jest więc owoc smoczy, są malutkie pomarańcze, mangostany i rambutany. Śmiejemy się, że po takim posiłku będzie nam trudno utrzymać się na powierzchni wody!

Podwodny świat

Zakładamy nasz sprzęt i za przewodnikiem powoli wypływamy w miejsce, które jest najpiękniejszym punktem snurkolwym w okolicy, ze względu na gwałtowny, stromy, podwodny uskok i liczne kolorowe ryby.

Po powrocie na stały ląd zasiadamy w uroczej knajpce z widokiem na ocean i przy kawie czekamy na nurkową część ekipy, która z przygodami dotarła do nas dopiero po zapadnięciu zmroku.  

Pojechali i napisali:

PFR