Relacje z podróży ESTA Travel - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Miejsce Mocy na Bali 14-28.11.2018

Pożegnanie z Bali


27-11-2018

Pożegnalne warsztaty

Dzisiejsze zajęcia z Pauliną są wyjątkowe, bo to już niestety naszego pożegnalne warsztaty. Jest więc trochę podsumowań, czas na rozmowę o diecie i dużo ćwiczeń rozciągających, które maja nas przygotować do długich godzin w samolocie powrotnym.

Relaks i podziękowanie

Ale lot dopiero bardzo późnym wieczorem, tymczasem tu i teraz świeci nam jeszcze balijskie słońce więc po zajęciach i śniadaniu raczymy się jeszcze spacerami po plaży, opalaniem i kąpielami w basenie.

Jest też czas na podziękowanie temu miejscu, które nas tak cudownie ugościło i złożenie w kapliczkach koszyczków canang z kwiatami.

Pakowanie i kolacja

Po lunchu żegnamy się z Pauliną, która wraca do Ubud, a my pakujemy nasze walizki do autobusu i w drodze na lotnisko zatrzymujemy się jeszcze w Canggu. Ta miejscowość z piękną plażą słynie z ciekawych sklepów i licznych restauracyjek, jest więc czas na ostatnie zakupy i porządną kolację.  

Żegnaj Bali

A potem już droga na lotnisko, odprawa i nadanie bagaży i żegnamy boską wyspę Bali, która zaczyna płakać ulewnym deszczem - znak, że nadchodzi monsun.

Pojechali i napisali: