Relacje z podróży ESTA Travel - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Miejsce Mocy na Sri Lance 5-19.12.2018

Do widzenia, Sri Lanko!


17-12-2018

Tu i teraz.

Powoli pakujemy swoje rzeczy, robimy ostatnie zakupy, wybieramy jeszcze pamiątki i łapiemy energię z gorącego słońca i niebieskiego nieba. Napawamy się zielenią, zapisujemy się na ostatnie masaże. Myśli o zbliżających się Świętach, obowiązkach czy powrocie do pracy jeszcze staramy się odganiać ale nie jest to łatwe.

Coraz więcej rozmawiamy o naszych domach i tęsknimy za naszymi bliskimi. Coraz bardziej się też otwieramy na warsztatach i czerpiemy z nich pełnymi garściami. Zaczynamy sobie zdawać sprawę jak wiele nam dały. Mimo świadomości upływającego czasu staramy się być TU I TERAZ.

Ogień, śmiech i łzy

Wieczorem umawiamy się na plaży, siedząc w kręgu podsumowujemy nasz wyjazd. Wpatrujemy się w ogień, który przed chwilą rozpaliłyśmy na piasku. Ta wspólnie spędzona chwila to dużo pięknych emocji, uśmiechów, łez i chwila zadumy.

Czas na ostatnie wspólne zdjęcia i wspólne planowanie kolejnego wyjazdu. Cudownie byłoby się znowu spotkać. Każda z nas ma poczucie, że ten wyjazd to nie tylko najpiękniejsze MIEJSCE MOCY ale, że razem jesteśmy KOBIETAMI MOCY!

Pojechali i napisali:

PFR