Poznajmy się! - ESTA Travel
Biuro Podróży ESTA Poznań

Poznajmy się!

Izabela Kołodziej

W drodze przez świat uwielbiam poznawać różnorodność ludzi i ich zwyczajów, słuchać opowieści o codziennym życiu, degustować lokalne potrawy i smaki, mierzyć się z nieznanym dziedzictwem kulturowym. To prawda, że nie cel, a droga jest istotą podróży.

Byłam nad Bajkałem w dalekiej Rosji, zwiedziłam górzystą Gruzję, mieszkałam w japońskiej rodzinie w Kraju Kwitnącej Wiśni oraz przemierzyłam z plecakiem Tajlandię i Malezję. Zwiedziłam też kilka razy Stany Zjednoczone oraz częściowo Chiny. Brałam udział w trekkingu do Bazy pod Annapurną, by znów wrócić w Himalaje i przemierzyć Zapomniane Królestwo Lo w Mustangu. Ze szczytu Kilimandżaro podziwiałam afrykańskie gwiaździste niebo.

Te wędrówki w wielu rejonach świata nauczyły mnie otwartości na to co nowe i inne, ukształtowały moją osobowość oraz pozwoliły z życzliwością i uśmiechem patrzeć na życie i innych ludzi.

Z wykształcenia jestem prawniczką, a na co dzień pracuję w dynamicznie rozwijającej się organizacji, gdzie wspieram zespół w rozwoju kompetencji jako HR Manager. Pracuję z różnorodnymi osobami i bardzo cenię sobie współpracę zespołową. 

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków oraz fanką kulinarnych eksperymentów. Na co dzień wysoki poziom endorfin zapewniam sobie dzięki spacerom z psem i praktyce jogi.

Już cieszę się na każdą wyprawę z Wami!

Pojechali i napisali:

PFR